Dostawa

Dostępne w sklepie opcje dostawy to: poczta i inpost.

Podczas składania każdego zamówienia na karcie produktu wyświetla się informacja o opcjach dostawy dostępnych dla tego konkretnego produktu.

Wszystkie produkty można zamówić w sklepie z opcją – Darmowa wysyłka, wtedy dostawa trwa od 15 do 60 dni.  Wybrane produkty oprócz możliwości darmowej dostawy można zamówić dostawą expresową – koszt dostawy expresowej wyświetli się podczas składnia zamówienia, natomiast nie przekroczy 20 zł. Czas realizacji dostawy expresowej wynosi od 7 do 14 dni.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

  1. Realizacja zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty Konsumenta na koncie Sprzedającego – czas obsługi zamówienia to – 1 do 2 dni roboczych.
  2. Wysłanie przedmiotu umowy następuje w terminie określonym na karcie produktu, a dla zamówień złożonych z wielu produktów w najdłuższym terminie z określonych na kartach produktów. Po zaksięgowaniu wpłaty i przetworzeniu zamówienia (1 do 2 dni roboczych) zamówiony Towar jest wysyłany, czas dostawy w przypadku wyboru opcji darmowej dostawy trwa od 15 do 60 dni, w przypadku wyboru opcji dostawy expresowej (w przypadku, kiedy jest dostępna dla danego produktu) dostawa trwa 7 do 14 dni.
  3. Zakupiony przedmiot umowy jest wysyłany wybranym przez Kupującego rodzajem dostawy do wskazanego przez Kupującego w zamówieniu miejsca dostawy.